Polecamy

FOR – FORUM OBYWATELSKIEGO ROZWOJU

Celem Forum Obywatelskiego Rozwoju jest zmiana świadomości Polaków oraz obowiązującego i planowanego prawa w kierunku wolnościowym.
Podstawowymi kierunkami działań FOR są: mobilizowanie do obywatelskiej aktywności oraz działalność informacyjno-edukacyjna.

więcej

ROSA Private Golf Club

Rosa Private Golf Club, współorganizuje projekt Regionalne Akademie Golfa oraz wspiera warszawski projekt Architektoniczna Liga Golfa.

więcej

Forum Branżowe


Wydawnictwo „Forum Branżowe” zostało założone w 2003 roku. Pierwszą publikacją był miesięcznik pod tym tytułem, kierowany do producentów i dystrybutorów wyrobów oraz akcesoriów do produkcji stolarki i ślusarki budowlanej.

więcej

Rak. To się leczy!

Choroba naszej cywilizacji. Atakuje bez względu na wiek, zasobność portfela czy styl życia. Czasem bywa bezlitosny, ale coraz częściej udaje się z nim wygrać. Wcześnie wykryty i właściwie leczony może być pokonany nawet w stu procentach. Na świecie jest już 28 milionów ludzi, którzy wygrali z rakiem. To oznacza, że coraz więcej nowotworów złośliwych przestaje być chorobą śmiertelną.

Celem kampanii jest przekonanie Polaków do badań, nauczenie ich, że rak jest chorobą, którą można skutecznie leczyć. Kampania pragnie także obalić szkodliwe stereotypy związane z rakiem, przełamać lęk przed nowotworem i zmienić język opisujący go.

więcej