System Ewidencji Dostaw

    • Kontroluj swoje zlecenie przez stronę WWW
    • Sprawdzaj faktury chwilę po ich wystawieniu
    • Pobieraj specyfikacje stojakowe i przygotuj się na odbiór dostawy

System Ewidencji Dostaw (SED) to internetowa platforma służąca do szybkiego sprawdzenia stanu zamówień złożonych do realizacji w firmie PRESS GLASS i pobierania dokumentów dostaw oraz faktur przez przeglądarkę WWW. SED przeznaczony jest wyłącznie dla Klientów firmy PRESS GLASS.

screen SED

Możliwy jest podgląd stanu produkcji i pobranie dokumentów z informacjami o szczegółach zaplanowanych dostaw, przed ich przyjazdem. Dzięki temu można zaplanować sposób rozładunku. Stojaki ze szkłem mogą być w trakcie rozładunku ustawiane w kolejności zgodnej z kolejnością użycia w procesie produkcyjnym.

Do planu produkcji można wpisać numer stojaka na którym znajduje się szyba potrzebna do wykonania konkretnego produktu. Informacje te pozwalają na znaczne przyspieszenie planowania i realizacji produkcji oraz na uniknięcie pomyłek, zmniejszają więc koszty produkcji.

Możliwość pobrania faktur w chwilę po ich wystawieniu daje więcej czasu na ich sprawdzenie i zaplanowanie płatności. Ułatwia zarządzanie wszystkimi płatnościami.

Jeśli chcesz wygodnie sprawdzać swoje zamówienia przez internet skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym lub wypełnij formularz.

Zamów dostęp do Systemu Ewidencji Dostaw

Twoje imię i nazwisko (*)

Nazwa firmy (*)

Adres firmy (*)

Twój e-mail (*)

Twój telefon (*)

Twoja wiadomość

Ta treść dostępna jest również w językach: angielski, francuski, niemiecki, rosyjski