Archiwum kategorii: Nowości

Nowe ciepłe ramki dystansowe w naszej ofercie Czytaj więcej »

Nowe ciepłe ramki dystansowe w naszej ofercie

Sukcesywnie poszerzamy i optymalizujemy oferowany asortyment produktów. Poszukujemy i wdrażamy innowacyjne rozwiązania technologiczne, które mają budować konkurencyjność produktową naszych Klientów. Ostatnio do oferty ciepłych ramek dołączyliśmy trzy ciepłe ramki dystansowe, które są dostępne w różnorodnej kolorystyce i wielu szerokościach.


10 nowych szyb dźwiękoizolacyjnych w naszej ofercie Czytaj więcej »

10 nowych szyb dźwiękoizolacyjnych w naszej ofercie

W naszej ofercie szyb dźwiękoizolacyjnych pojawiło się 10 nowych pozycji. Teraz jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom aż 98 różnych szyb dźwiękoizolacyjnych o współczynniku Rw w zakresie 31-52 dB.


Jeszcze szersza oferta szyb dźwiękoizolacyjnych Czytaj więcej »

Jeszcze szersza oferta szyb dźwiękoizolacyjnych

Stale rozszerzająca się oferta szyb to jedna z cech charakteryzujących markę PRESS GLASS. Tym razem proponujemy dwie całkowicie nowe konstrukcje szyb dwukomorowych oraz jedną, już dobrze znaną, ale z poprawionymi parametrami.


Szyby gięte ponownie w naszej ofercie Czytaj więcej »

Szyby gięte ponownie w naszej ofercie

Wspieramy indywidualne potrzeby naszych klientów dlatego z myślą o nich wprowadziliśmy do oferty szyby gięte hartowane. Ten produkt kierujemy do producentów stolarki okiennej, fasadowej oraz producentów przeszkleń wewnętrznych. 


8 nowych szyb dźwiękoizolacyjnych w naszej ofercie Czytaj więcej »

8 nowych szyb dźwiękoizolacyjnych w naszej ofercie

Dbając o indywidualne potrzeby naszych Klientów sukcesywnie rozszerzamy ofertę szyb zespolonych. W ostatnim czasie do naszego katalogu wprowadziliśmy 8 nowych typów zespoleń przebadanych pod kątem izolacyjności akustycznej. 


Coraz szersza oferta szyb dźwiękochłonnych Czytaj więcej »

Coraz szersza oferta szyb dźwiękochłonnych

Katalog oferowanych przez nas szyb dźwiękochłonnych zawiera już 78 rodzajów szyb. W ostatnim czasie poszerzyliśmy ofertę o szybę zespoloną 8/20/10,8 (VSG 55.2) Argon, której izolacyjność ważona (wskaźnik Rw) to 42 decybele (dB). Wskaźniki poprawkowe C i Ctr wynoszą odpowiednio -2 oraz -5 dB.


Szyby w nowym wymiarze Czytaj więcej »

Szyby w nowym wymiarze

Znajdujące się w naszej ofercie szyby są od niedawna dostępne również w większych rozmiarach, które pozwalają na wykonywanie jeszcze większych okien bez podziałów. W nowym wymiarze (7000 x 3200 mm) oferujemy np. szyby zespolone ze szkłem hartowanym i laminowanym.


Nowa szyba dźwiękochłonna Czytaj więcej »

Nowa szyba dźwiękochłonna

Rozszerzyliśmy naszą ofertę szyb dźwiękochłonnych. Katalog zespoleń PRESS GLASS wzbogacił się o szybę 11,5 (VSG 55.4)/20/13,5 (VSG 66.4) Argon – jej izolacyjność ważona (wskaźnik Rw) to 47 decybeli (dB).


Coraz lepsze wyniki akustyczne Czytaj więcej »

Coraz lepsze wyniki akustyczne

Ulepszyliśmy parametry jednej z oferowanych przez nas szyb dźwiękochłonnych. Zespolenie 6-16-8,8T (VSG 44.2T) może się obecnie pochwalić izolacyjnością ważoną (wskaźnik Rw) na poziomie 39 decybeli (dB).


Już 75 rodzajów dźwiękochłonnych szyb zespolonych Czytaj więcej »

Już 75 rodzajów dźwiękochłonnych szyb zespolonych

Kolejny raz rozszerzyliśmy naszą ofertę dźwiękochłonnych szyb zespolonych. Do katalogu dołączyło 5 nowych typów szyb, a każdy z nich przeszedł stosowne testy i posiada certyfikat izolacyjności akustycznej.


Strona 1 z 512345

Aktualności

Nowe produkty

Archiwum wszystkich wiadomości