Archiwum kategorii: Aktualności

Szklana elewacja budynku biurowego CX2 Czytaj więcej »

Szklana elewacja budynku biurowego CX2

Budynek biurowy CX2, który zlokalizowany jest w Zabierzowie, to kolejny wyróżniający się obiekt o niestandardowej i budzącej zainteresowanie architekturze. W tej zrealizowanej dla firmy Consultronix inwestycji wykorzystano łącznie ponad 500 m² różnego typu hartowanych i laminowanych szyb zespolonych naszej produkcji.


Nowe ciepłe ramki dystansowe w naszej ofercie Czytaj więcej »

Nowe ciepłe ramki dystansowe w naszej ofercie

Sukcesywnie poszerzamy i optymalizujemy oferowany asortyment produktów. Poszukujemy i wdrażamy innowacyjne rozwiązania technologiczne, które mają budować konkurencyjność produktową naszych Klientów. Ostatnio do oferty ciepłych ramek dołączyliśmy trzy ciepłe ramki dystansowe, które są dostępne w różnorodnej kolorystyce i wielu szerokościach.


Wieżowiec Q22, czyli szklane innowacje Czytaj więcej »

Wieżowiec Q22, czyli szklane innowacje

W lipcu 2016 r. w stolicy Polski oddano do użytku kolejny wieżowiec biurowy. Q22 to strzelisty budynek ze szklanymi elewacjami, wykonanymi z wykorzystaniem szyb zespolonych PRESS GLASS. W realizacji użyto w sumie ponad 25 tys. m² szyb zespolonych naszej produkcji. Elewację stworzono z zastosowaniem nowatorskiej…


Rosyjska wersja nowej strony Czytaj więcej »

Rosyjska wersja nowej strony

Nasz nowy serwis internetowy, który funkcjonuje w domenie www.pressglass.com, jest już dostępny w sześciu różnych wersjach językowych. W ostatnim czasie listę rozszerzyliśmy o wersję rosyjską. W kolejnych tygodniach uruchomimy również odsłonę w języku chorwackim.


Szyby dla modułowego hotelu w Londynie Czytaj więcej »

Szyby dla modułowego hotelu w Londynie

W ubiegłym roku w stolicy Wielkiej Brytanii zakończono budowę nowego hotelu sieci citizenM. Zlokalizowany w Shoreditch Village obiekt wyróżnia się nie tylko ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi, ale także samą swoją konstrukcją. Hotel powstał bowiem z kilkuset gotowych modułów. W inwestycji tej wykorzystano w sumie ok. 2,2…


Kolejne dwie wersje językowe nowej strony Czytaj więcej »

Kolejne dwie wersje językowe nowej strony

W ostatnich dniach uruchomiliśmy kolejne dwie wersje językowe naszej nowej strony internetowej, która działa w domenie www.pressglass.com. Teraz serwis jest dostępny nie tylko w wersjach angielskiej, polskiej i niemieckiej, ale również włoskiej i francuskiej. W następnych tygodniach uruchomimy także odsłonę w językach rosyjskim oraz chorwackim.


Nowa strona również w wersji niemieckiej Czytaj więcej »

Nowa strona również w wersji niemieckiej

Uruchomiliśmy niemiecką wersję językową naszego nowego serwisu, który jest dostępny w domenie www.pressglass.com. Obecnie strona dostępna jest już w trzech wersjach językowych: angielskiej, polskiej oraz niemieckiej. Kolejne pojawią się w następnych miesiącach.


10 nowych szyb dźwiękoizolacyjnych w naszej ofercie Czytaj więcej »

10 nowych szyb dźwiękoizolacyjnych w naszej ofercie

W naszej ofercie szyb dźwiękoizolacyjnych pojawiło się 10 nowych pozycji. Teraz jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom aż 98 różnych szyb dźwiękoizolacyjnych o współczynniku Rw w zakresie 31-52 dB.


Aktualizacja Normy Zakładowej Czytaj więcej »

Aktualizacja Normy Zakładowej

Na naszej stronie internetowej jest już dostępna zaktualizowana Norma Zakładowa PRESS GLASS. Dokument może być przydatny wszystkim tym, którzy oczekują i potrzebują najbardziej aktualnych informacji dotyczących wymagań norm europejskich dla szyb stosowanych w budownictwie.


Nowy serwis także w wersji polskiej Czytaj więcej »

Nowy serwis także w wersji polskiej

Nasz nowy serwis, który funkcjonuje w domenie www.pressglass.com, dostępny jest już także w wersji polskiej. Do tej pory strona działała jedynie w angielskiej wersji. Kolejne będą uruchamiane w najbliższych miesiącach.


Strona 1 z 24123451020...Last »

Aktualności

Nowe produkty

Archiwum wszystkich wiadomości