Potencjał produkcyjny

POTENCJAŁ

PRODUKCYJNY

Posiadamy cztery nowoczesne zakłady produkcyjne o powierzchni 106 tys. m2,  zlokalizowane w Polsce i w Chorwacji. Ich położenie, moce produkcyjne, zakres certyfikacji oraz asortyment, jako jedyni w tak wydajny sposób dopasowaliśmy do zapotrzebowania obsługiwanych rynków.

Każdy z zakładów specjalizuje się w wytwarzaniu innego asortymentu i spełnianiu odmiennych wymagań, a wszystkie razem tworzą wydajny system powiązań.

W naszych zakładach dysponujemy 21 liniami do produkcji szyb zespolonych oraz 10 piecami do hartowania, w tym jednym do gięcia. Dziennie produkujemy do 20 tys. m2 szyb zespolonych. Magazyny surowcowe są wyposażone w niemal 500 stanowisk na szkła w wymiarze Jumbo. Do sprawnego transportu naszych produktów posiadamy 40 tys. stojaków.

Radomsko – powierzchnia produkcyjna: 63 tys. m2

Zakład obsługuje największych Odbiorców w Europie, oczekujących najszerszego asortymentu produktów z całej oferty oraz firmy położone w centralnej Polsce.

Tychy – powierzchnia produkcyjna: 12 tys. m2

Zakład wykonuje najbardziej specjalistyczne produkty z oferty, przeznaczone do fasad oraz przeszkleń i konstrukcji wewnętrznych. Stanowi też wsparcie dla pozostałych zakładów.

Tczew – powierzchnia produkcyjna: 14 tys. m2

Zakład jest dostosowany do obsługi rynku skandynawskiego oraz producentów stolarki okiennej z Polski północnej.

Nowa Wieś – Siedziba Główna

To tu zlokalizowane jest biuro Zarządu. Do 2015 roku w tym miejscu znajdował się  również pierwszy zakład produkcyjny firmy.

Varazdin – powierzchnia produkcyjna: 17 tys. m2

Zakład produkuje szyby zespolone dla producentów stolarki okiennej z południa Europy

Ta treść dostępna jest również w językach: angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, chorwacki