Nowe dane w konfiguratorze szyb kontroli słonecznej

Nowe dane w konfiguratorze szyb kontroli słonecznej

Konfigurator szyb kontroli słonecznej, który pozwala na porównywanie i analizę produkowanych przez nas szyb, został zaktualizowany i rozszerzony o nowe informacje. Aktualnie narzędzie to obejmuje również dane dotyczące rodzajów szkła bazowego oraz powłok ciepłochronnych.

Dzięki konfiguratorowi można porównywać szyby przeciwsłoneczne na podstawie ściśle określonych parametrów. Narzędzie zdecydowanie ułatwia więc analizę porównawczą wybranych typów szyb. Co ważne, konfigurator oferuje także dodatkowe funkcjonalności, w tym np. opcję zapisu wyników do pliku w formacie PDF.

Zaktualizowana wersja konfiguratora szyb kontroli słonecznej obejmuje szereg dodatkowych danych, które dotyczą typów szkła bazowego, zastosowanego w szybach wewnętrznych i zewnętrznych, oraz nazw powłok ciepłochronnych. Zwiększony zakres szczegółowych danych zapewnia użytkownikom bardziej kompleksowy wgląd w specyfikację poszczególnych rodzajów szyb.

Co istotne, informacje oparte są na podawanych przez producentów szkieł bazowych danych dotyczących zespoleń referencyjnych o konstrukcji 4-16-4, 6-16-4 lub 6-16-6. Dzięki temu zestawienie stanowi obiektywny benchmark danych.

Z konfiguratora szyb kontroli słonecznych korzystać można poprzez naszą stronę i za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji mobilnej PRESS GLASS MOBILE (systemy operacyjne iOS oraz Android).

Konfigurator szyb kontroli słonecznejWięcej

Ta treść dostępna jest również w językach: angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, chorwackiAktualności

Nowe produkty

Archiwum wszystkich wiadomości